تبلیغات
...:::مرکز پیش دانشگاهی علامه طبا طبا ئی:::... - هشدار سازمان سنجش در مورد سوءاستفاده های (حضوری-اینترنتی) احتمالی از داوطلبان
...:::مرکز پیش دانشگاهی علامه طبا طبا ئی:::...
ناحیه 1 اراک

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

هشدار سازمان سنجش در مورد سوءاستفاده های (حضوری-اینترنتی) احتمالی از داوطلبان

 

داوطلبان گرامی!

سازمان سنجش آموزش کشور نکاتی را به شرح ذیل جهت تنویر افکار عموم داوطلبان و همچنین خانواده‌های محترم آنان در برخورد با اشکال متفاوت تبلیغاتی موسسات کنکور و سوء استفاده از داوطلبان، به اطلاع می‌رساند:

1- استفاده موسسات از واژه
‹سنجش› در نامگذاری موسسه، مرکز و آموزشگاه تا نوعی همکاری موسسه را با سازمان سنجش تداعی نماید، که این موسسه ها مورد تایید سازمان سنجش آموزش کشور نمی باشد.

سازمان سنجش با هیچ سایت، رسانه، روزنامه و ... در زمینه انتخاب رشته، اعلام نتایج، طراحی سئوال همکاری نمی کند.


2- سوءاستفاده از نشانی اینترنتی پایگاه اطلاع رسانی سازمان و تغییر آن در بخش آخر آدرس با پسوندهایی از قبیل
www.sanjesh.com و www.sanjesh.ir و www.sanjesh.net و www.konkoor.com و ...
لازم به ذکر است که آدرس اینترنتی سازمان http://www.sanjesh.org بوده و سایر آدرسها و مواد مشابه هیچگونه ارتباطی با سازمان نداشته و مورد تایید سازمان نمی‌باشد. و بدیهی است که سازمان مطالب منتشر شده (اخبار، اطلاعیه ها، اعلام نتایج، مشاوره انتخاب رشته) در این سایت ها را تایید نمی کند

سازمان سنجش با هیچ موسسه، آموزشگاه و رسانه ای در زمینه برگزاری آزمون های آزمایشی و انتخاب رشته همکاری نمی کند


3- ارسال بروشورهای تبلیغاتی به منازل داوطلبان و بکارگیری نام سنجش در متن آگهی و پیام تبلیغاتی. سازمان به هیچ وجه برشور های تبلیغاتی و ... برای داوطلبان ارسال نمی کند.

4- تبلیغ سوالات تضمینی و قبولی تضمینی به طوری که وانمود می‌شود موسسه تبلیغ‌ کننده به سوالات آزمون دسترسی دارد و یا با بهره‌مندی از اساتید طراح سوالات نسبت به برگزاری آزمونهای آزمایشی اقدام می‌نماید. لازم به ذکر است که دسترسی به سئوالات استاندارد سازمان سنجش امری غیر ممکن است و اساتید طراح سئوال اجازه همکاری با هیچگونه موسسه و آموزشگاهی را ندارند.

از آنجا که بسیاری از مطالب منتشر شده در در وبلاگ ها، فروم ها و سایت های شخصی در خصوص آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور، خلاف واقع و از روی سودجویی و بالا بردن بازدید کننده می باشد، اکیدا توصیه می شود که به عنوان تنها مرجع اطلاع رسانی در این خصوص به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی

WWW.SANJESH.ORG


مراجعه کنید.
بدیهی است در صورت لزوم، ما شما را به پایگاه های اینترنتی مورد تایید هدایت خواهیم کرد


5- تبلیغ موسسه ها در زمان توزیع مدارک ثبت‌نامی در باجه‌های پست به گونه‌ای که با دادن دفترچه‌های تبلیغاتی و یا فرم هایی که اطلاعات داوطلبان در آن درخواست شده است که به نظر می رسد موسسه تبلیغ کننده مورد تایید سازمان سنجش می باشد و یا از این اقدام مطلع است. متاسفانه برخی از دست اندرکاران توزیع بدون اطلاع سازمان سنجش و صرفا جهت سوء استفاد اقداماتی از این قبیل را انجام می دهند. لذا توصیه می شود از تکمیل اطلاعات درخواستی در این فرم ها جدا خودداری کنید

پخش پیام تبلیغ از صدا و سیما و یا روزنامه های کثیرالانتشار بدین معنی نیست که فعالیت این موسسات و آموزشگاه ها قانونی و مورد تایید سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشند.


6- از دیگر اشکال تبلیغاتی موسسات به ترتیبی می‌باشد که فردی با داوطلبی به صورت تلفنی صحبت کرده و خود را از کارکنان سازمان معرفی می‌نماید و از این طریق با دادن وعده و وعید مبالغی را اخذ و سپس ناپدید می‌شود.

در پایان مجددا متذکر می‌شود این سازمان در هیچ استان ،شهرستان و شهری شعبه یا مرکزی نداشته و به عموم داوطلبان گرامی و خانواده آنان توصیه می نماید در برخورد با تبلیغات واهی و اغواگرایانه موسسات سود جو ، واقع بینانه و آگاهانه عمل نمایند.
ضمنا در صورت مشاهده هرگونه سو استفاده و تخلف از سوی موسسات آموزشی مراتب را  به اطلاع حفاظت آزمونهای سازمان سنجش آموزش کشور از طریق پست الکترونیکی ذیل به نشانی:
hefazatazmon@sanjesh.org  اعلام نمایند تا موضوع را مورد پیگیری قانونی قرار دهد.

درباره وبلاگ

نظرات انتقاد ها و پیشنهاد های خود را در قسمت نظرها برای هر موضوع اعلام فرمایید با تشکر
مدیر وبلاگ : خشایار نوریان

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • نظر شما در مورد کیفیت ارائه خدمات سایت چیست ؟


نویسندگان